ZAMÓW DIETĘ ON-LINE !

Długo na to czekałam… Było mnóstwo poprawek, co chwilę coś zmieniałam, co chwilę dzwoniłam do informatyka (drugiego tak cierpliwego to ze świecą szukać) z wiadomością, co tym razem mi nie pasuje. Ale już jest ! Właśnie ruszył formularz do zamawiania diet on-line. Znajdziecie go tutaj. Albo w lewym, górnym rogu na stronie głównej.

Wszystko jest zrobione tak, aby ułatwić Wam sprawę i nie bawić się więcej w wysyłanie maili. Wystarczy wypełnić pola z ankiety, dołączyć określone pliki i gotowe ! Wszystko automatycznie trafia do mnie i mogę usiąść do przygotowania Waszego planu. Oczywiście, mail jest nadal aktywny, więc śmiało możecie pisać, jeśli będziecie mieli jakikolwiek pytania lub wątpliwości.

To niby nic takiego, ale niesamowicie się cieszę z tej zmiany.

Myślę, że jak zajrzycie do tamtej zakładki to wszystko będzie jasne. Gdybyście jednak mieli jakieś wątpliwości to komentarze są do Waszej dyspozycji ! 🙂 A jutro pojawi się pierwszy wpis z Krety. Tylko najpierw muszę przebrnąć przez setki zdjęć… Miłego !

About The Author: Roksana

Studentka dietetyki, z zamiłowaniem do blogowania, fotografii i mody. Uwielbia podróże. Kiedyś poleci do NY i przebiegnie wzdłuż rzeki Hudson - jedno z wielu marzeń. Wszystko co robi, robi na 200%, wkładając w to całe serducho. Mam nadzieję, że to zauważycie :)

Comments

4 × four =

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 2 =