Współpraca

Witaj na moim blogu !! 🙂

Niezależnie od tego, czy myślisz o współpracy i reklamie na blogu, czy na Instagramie, jestem otwarta na Twoje propozycje i w każdej chwili możesz napisać do mnie maila. Jeżeli nie masz jeszcze sprecyzowanego planu działania – nie szkodzi, razem z pewnością szybko coś wymyślimy. Zawsze stawiam na pierwszym miejscu dobro swoich czytelników i obserwatorów, więc dużą uwagę zwracam na tematykę, aby była ona spójną z tym, co robię na co dzień.

Nie lubię zamykać się w utartych schematach, za to przepadam za kreatywnym podejściem, dlatego form współpracy ze mną jest nieskończenie wiele. Najważniejsze jednak, by znaleźć wspólny punkt, a wtedy możemy zacząć działać. Do każdej propozycji podchodzę bardzo indywidualnie, a podjęcie współpracy oznacza dla mnie rzetelne i profesjonalne wywiązanie się z umowy. Jeżeli więc wciąż jesteś zainteresowany, kontakt do mnie znajdziesz na samym końcu tej strony. Tymczasem, ze swojej strony mogę Ci zaproponować:

  • teksty sponsorowane na blogu
  • wyjazdy – jeśli jeszcze nie wiesz to teraz się dowiesz, że kocham podróże !  Dlatego też z chęcią odwiedzę region, który promujesz, Twój hotel czy restaurację lub wezmę udział w atrakcjach turystycznych, którymi zajmuje się Twoja firma. Swoje doświadczenia i wrażenia opiszę na blogu i przedstawię w swoich social miedia.
  • kampanie reklamowe z wykorzystaniem wizerunku
  • posty sponsorowane na moich kontach społecznościowych
  • testy produktów -lubię próbować nowych rzeczy, dlatego z chęcią przetestuję Twój produkt związany z podróżami, aktywnym i zdrowym stylem życia, urodą i technologią. Jeśli mi się spodoba, to z przyjemnością zarekomenduję go moim czytelnikom na blogu i w social media.

Podejmę także współpracę, jako dietetyk. Propozycja dań do restauracji, kawiarni lub cateringu dietetycznego. Organizacja szkoleń dietetycznych i kulinarnych. Organizacja zajęć fitness i wyjazdów o profilu sportowym. I wiele, wiele więcej o podobnym profilu. Masz jakiś pomysł lub jego zalążek ? Daj znać !

Statystyki:

W ostatnich miesiącach bloga odwiedziło prawie 115 tysięcy UU, co wygenerowało prawie 460 tysięcy odsłon.

 

 Społeczność:

Facebook – ponad 6100 obserwatorów

Instagram – ponad 24,000 obserwatorów

Grupa na Facebooku zrzeszająca fanów – Majlaa team

 

5 najczęściej czytanych wpisów na moim blogu:

  1. Śniadanie białkowo – tłuszczowe bez jajek
  2. Zdrowy jadłospis dla każdego – 1600 kcal / plik PDF
  3. Pomysły na śniadanie z odżywką białkową
  4. Cytrynowe muffiny – idealne na Wielkanoc
  5. Moje top 7 wśród treningów na YouTube – pośladki

Zaangażowanych czytelników oraz zasięgi na moim Facebooku

 

ba

 

Media / publikacje

TRENING Z JACKIEM BILCZYŃSKIM | PYTANIE NA ŚNIADANIE

SESJA DO BE ACTIVE

 

Marki, z którymi miałam przyjemność współpracować (blog, instagram, facebook)

 

____________________________________

Wszelkie propozycję współpracy proszę kierować na poniższy adres e-mail lub poprzez zakładkę KONTAKT. Mile widziane podanie w tytule wiadomości hasła „współpraca” – to zdecydowanie ułatwi nam kontakt 🙂

OFFICE.MAJLAA@GMAIL.COM

Kategorie

Archiwum

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!