Współpraca

Witaj na moim blogu !! 🙂

Niezależnie od tego, czy myślisz o współpracy i reklamie na blogu, czy na Instagramie, jestem otwarta na Twoje propozycje i w każdej chwili możesz napisać do mnie maila. Jeżeli nie masz jeszcze sprecyzowanego planu działania – nie szkodzi, razem z pewnością szybko coś wymyślimy. Zawsze stawiam na pierwszym miejscu dobro swoich czytelników i obserwatorów, więc dużą uwagę zwracam na tematykę, aby była ona spójną z tym, co robię na co dzień.

Nie lubię zamykać się w utartych schematach, za to przepadam za kreatywnym podejściem, dlatego form współpracy ze mną jest nieskończenie wiele. Najważniejsze jednak, by znaleźć wspólny punkt, a wtedy możemy zacząć działać. Do każdej propozycji podchodzę bardzo indywidualnie, a podjęcie współpracy oznacza dla mnie rzetelne i profesjonalne wywiązanie się z umowy. Jeżeli więc wciąż jesteś zainteresowany, kontakt do mnie znajdziesz na samym końcu tej strony.

Statystyki:

W 2016 roku bloga odwiedziło prawie 100 tysięcy UU, co wygenerowało ponad 450 tysięcy odsłon.

 Społeczność:

Facebook – ponad 4500 obserwatorów

Instagram – ponad 13,000 obserwatorów

5 najczęściej czytanych wpisów na moim blogu:

  1. Śniadanie białkowo – tłuszczowe bez jajek
  2. Zdrowy jadłospis dla każdego – 1600 kcal / plik PDF
  3. Pomysły na śniadanie z odżywką białkową
  4. Cytrynowe muffiny – idealne na Wielkanoc
  5. Moje top 7 wśród treningów na YouTube – pośladki

Zaangażowanych czytelników oraz zasięgi na moim Facebooku

 

ba

 

Media / publikacje

TRENING Z JACKIEM BILCZYŃSKIM | PYTANIE NA ŚNIADANIE

SESJA DO BE ACTIVE

Podejmę także współpracę, jako dietetyk i trener personalny. Propozycja dań do restauracji, kawiarni lub cateringu dietetycznego. Organizacja szkoleń dietetycznych i kulinarnych. Organizacja zajęć fitness i wyjazdów o profilu sportowym. I wiele, wiele więcej o podobnym profilu. Masz jakiś pomysł lub jego zalążek ? Daj znać !

____________________________________

Wszelkie propozycję współpracy proszę kierować na poniższy adres e-mail lub poprzez zakładkę KONTAKT. Mile widziane podanie w tytule wiadomości hasła „współpraca” – to zdecydowanie ułatwi nam kontakt 🙂

OFFICE.MAJLAA@GMAIL.COM

Kategorie

Archiwum

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!