JADŁOSPIS 2-TYGODNIOWY

Jadłospis 2-tygodniowy (tylko kompletny jadłospis, nie ma możliwości stworzenia „diety tabelkowej” w tej opcji)  zawiera analizę sposobu żywienia oraz stanu zdrowia, ustalenie preferencji żywieniowych i indywidualnych możliwości, a także plan żywieniowy na 14 dni.

Pakiet obejmuje:

  • Indywidualnie dopasowany plan dietetyczny
  • Możliwość wprowadzenia własnych produktów / potraw do diety (jeśli jest coś, bez czego nie wyobrażasz sobie swojej diety, poinformuj mnie o tym, a ja dodam te produkty do Twojego planu dietetycznego)
  • Indywidualnie dopasowana suplementacja
  • Analiza wyników badań
  • NOWOŚĆ – dostęp do planu dietetycznego i zaleceń w darmowej aplikacji mobilnej (dostępnej na system Android oraz iOS).

Po dokonaniu zakupu, pobierz formularz dostępny poniżej, wypełnij go i wyślij na mój adres mailowy (podany poniżej) wraz ze zdjęciami (przód, bok, tył) oraz potwierdzeniem przelewu !

Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania / wątpliwości, napisz do mnie na maila: wspolpraca.majlaa@gmail.com

POBIERZ FORMULARZ 


PRZYKŁAD


Na poniższych zdjęciach możesz zobaczyć, jak wygląda plan dietetyczny (opcja z pełnym jadłospisem). Jednak, pamiętaj, że to tylko przykład. Rodzaj posiłków, ilość kalorii i makroskładników, ilość posiłków i inne elementy diety dobierane są INDYWIDUALNIE do preferencji, stanu zdrowia i potrzeb pacjenta.

 

Uwaga! 
– Nie współpracuję z weganami 
– Nie przygotowuję sportowców pod zawody (w tym również fitness)
– Nie uwzględniam zwrotów należności na czyjeś życzenie
– Mam prawo zrezygnować z naszej współpracy, jeśli zauważę, że wielokrotnie nie przestrzegasz planu, nie przestrzegasz moich zaleceń lub modyfikujesz go bez mojej wiedzy i zgody.
– Nie współpracuję z osobami z poważnymi, NIELECZONYMI zaburzeniami zdrowotnymi.

180,00 zł