ZDROWY JADŁOSPIS DLA KAŻDEGO – 1800 KCAL BEZ LAKTOZY

Mam dla Was kolejny, tygodniowy jadłospis, nareszcie ! Trochę to trwało, ale musicie mi wybaczyć. Ostatnio sama nie wiem, za co wziąć się najpierw. Na szczęście w piątek mam już obronę, więc będę miała więcej czasu. Było już kilka wersji tego jadłospisu (znajdziecie je tutaj), a tym razem przygotowałam wersję 1800 kcal bez laktozy. Osoby z alergią na białka mleka albo nietolerancją laktozy będą na pewno zadowolone ! Ale myślę, że pozostałe osoby również, bo jadłospis jest na prawdę mocno zróżnicowany i niczego mu nie brakuje.

Pamiętajcie, że to tylko przykład. Bardzo się cieszę, że korzystacie z tych jadłospisów i będę je przygotowywała nadal. Gdybyście jednak mieli konkretny cel to polecam zająć się tym indywidualnie. Dobrze dobrana dieta to zawsze podstawa sukcesu ! 🙂

Dajcie znać, jak Wam się podoba ten jadłospis. No i koniecznie napiszcie, jaki przygotować kolejnym razem. A ja życzę powodzenia !

POBIERZ

Indywidualny plan dietetyczny zamówisz przez e-mail: wspolpraca.majlaa@gmail.com albo w sklepie – klik. 

About The Author: Roksana

Studentka dietetyki, z zamiłowaniem do blogowania, fotografii i mody. Uwielbia podróże. Kiedyś poleci do NY i przebiegnie wzdłuż rzeki Hudson - jedno z wielu marzeń. Wszystko co robi, robi na 200%, wkładając w to całe serducho. Mam nadzieję, że to zauważycie :)

Comments

5 × 5 =

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

thirteen + 17 =