ZAOPIEKUJĘ SIĘ TWOJĄ DIETĄ – KONKURS

Trochę mnie tutaj nie było… Ale chyba potrzebowałam takiej przerwy i małego oddechu od bloga. Każdy z nas przechodzi przez zjazd motywacyjny i u mnie był on chyba właśnie teraz. Ale przez te kilka dni narodziło mi się w głowie sporo pomysłów, nabrałam ochoty na pisanie i co najważniejsze – zatęskniłam za blogiem.

Wracam i to z przytupem ! Wczoraj na Instagramie opublikowałam konkurs, który organizuję razem z Moda allegro (bierzcie udział, bo nagrody są ekstra!!), a dzisiaj mam dla Was jeszcze jeden konkurs, który postanowiłam zorganizować sama z siebie. Na początku wyzwania #WrzesieńBezSłodyczy obiecałam, że będę miała dla Was niespodziankę. Oto ona !

Początkowo, chciałam zrobić ten konkurs dla osób, które dołączyły do wyzwania. Ale postanowiłam to zmienić i dać też szansę innym. Udział może wziąć każdy, kto dołączył do wrześniowego wyzwana bez słodyczy albo w jakikolwiek sposób rozpoczął ze mną żywienie. Współpracuje ze mną online, korzysta z gotowych jadłospisów, które dostępne są na blogu albo po prostu zmienił swoje żywienie dzięki moim poradom i przepisom.

To, co trzeba zrobić to wysłać do mnie maila na początku października (wtedy skończy się wyzwanie), w którym opowiecie swoją dietetyczną historię. Mogą to być zdjęcia porównawcze przed i po. Opis tego, jak czuliście się przed wprowadzeniem zdrowych zmian, a jak czujecie się teraz. Albo po prostu historia, jak zmieniło się wasze życie, sylwetka, samopoczucie. To zostawiam już w Waszych rękach !

Ja wybiorę osobę, której historia najbardziej mnie ujęła i zapewnię jej kolejny miesiąc zdrowego odżywiania. Przygotuję plan dietetyczny i wezmę pod swoje skrzydła – przez miesiąc będę czuwała nad tym, co ląduje na Twoim talerzu, będziemy w stałym kontakcie i tak, jak wszyscy podopieczni, będę wymagała raportów, na podstawie których będę obserwowała zmiany. W konkursie mogą brać także udział osoby chore, z nietolerancjami czy alergiami – takimi osobami również się opiekuję 🙂

About The Author: Roksana

Studentka dietetyki, z zamiłowaniem do blogowania, fotografii i mody. Uwielbia podróże. Kiedyś poleci do NY i przebiegnie wzdłuż rzeki Hudson - jedno z wielu marzeń. Wszystko co robi, robi na 200%, wkładając w to całe serducho. Mam nadzieję, że to zauważycie :)

Comments

seventeen − twelve =

  • Reply Małgosia

    Lubię wyzwania!! w żywieniowym nie uczestniczyłam więc tym bardziej…to coś dla mnie..

    Czuję potrzebę zmiany w wyglądzie, jak i samopoczuciu.. nadprogramowe kilogramy dają o sobie znać..dlatego chciałabym to jak najszybciej zmienić.. Dołączam do wyzwanie i rozpoczynam poszukiwania ciekawych przepisów z Twojego bloga…prędko się za to zabieram..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × one =