PIERWSZY TAKI FITNESS PLANNER !

Jeśli śledzicie mnie na Instagramie lub Facebooku to na pewno już widzieliście gdzieś mój projekt fitness plannera. Albo na początku, jako projekt, albo już teraz, po wydrukowaniu. Wrzuciłam kilka zdjęć na InstaStory i dostałam od Was kilka wiadomości, co to za planner i gdzie go kupiłam. Nawet nie wiecie, jak miło było mi odpowiadać, że to mój projekt i niedługo trafi do sprzedaży 🙂

Jestem z niego niesamowicie dumna. Wszystko jest idealne od początku do końca. Tak, jak to sobie kiedyś wymyśliłam i było to dla mnie kompletną abstrakcją, tak teraz trzymam go w dłoniach i myślę sobie, że nie mógłby wyglądać lepiej. Kiedyś na blogu Jak oszczędzać pieniądze? przeczytałam „Jeśli jesteś zadowolony z tego co zrobiłeś i jesteś tego produktu pewny to Twoi klienci również będą zadowoleni”. Ja jestem pewna ! Wiecie skąd wziął mi się ten pomysł ? Jak to się mówi – potrzeba matką wynalazków i tutaj dokładnie tak było. Wszędzie szukałam plannera, w którym mogłabym notować swoje postępy treningowe, każdy dzień diety i luźne notatki. Ale oprócz tego, chciałam mieć miejsce na codzienne notatki i planner. Zwykły zeszyt to kiepska opcja, bo przy okazji lubię rzeczy ładne, tak po prostu. Nigdzie nie mogłam takiego znaleźć, więc stworzyłam go sama. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to pierwszy taki projekt w Polsce !

Organizer będzie Ci służył każdego dnia i motywował do walki – to jest pewne ! Zanotujesz w nim swoje codzienne treningi, plany dietetyczne i suplementacyjne, zadania do wykonania danego dnia oraz znajdziesz miejsce na notatki. Ponadto, strony z podsumowaniem Twoich wyników po miesiącu, trzech i sześciu miesiącach, gdzie możesz skontrolować swoje postępy. Jakby tego było mało, przygotowałam też 8 gotowych planów treningowych całego ciała, które przedstawione są w formie graficznej. Ćwiczenia możesz robić w domu, na siłowni lub w plenerze. Z ciężarem własnego ciała lub dodatkowym obciążeniem. Czy można chcieć czegoś więcej ?

Oprócz plannera stworzyłam jeszcze notes z kartkami w kratkę. Tutaj nie ma już żadnych tabelek i stałych rubryk. Możesz go wykorzystać w taki sposób, jaki tylko chcesz.

I rzecz najważniejsza. Nareszcie mogę Wam podać konkretną datę. Sprzedaż rusza w czwartek, tj. 8-go czerwca ! Ostrzegam tylko, że na początek dostałam dosłownie kilkanaście egzemplarzy, reszta jeszcze się drukuje. Jeśli zależy Wam na czasie to lepiej wcześniej zajrzeć 🙂

Chyba jeszcze nigdy nie czekałam na Waszą opinię tak bardzo, jak teraz. Jak Ci się podoba ten projekt ? Przyda się ? Jeśli macie jakiekolwiek pytania to komentarze są do Waszej dyspozycji !

ZAMÓW

About The Author: Roksana

Studentka dietetyki, z zamiłowaniem do blogowania, fotografii i mody. Uwielbia podróże. Kiedyś poleci do NY i przebiegnie wzdłuż rzeki Hudson - jedno z wielu marzeń. Wszystko co robi, robi na 200%, wkładając w to całe serducho. Mam nadzieję, że to zauważycie :)

Comments

5 × three =

 • Reply Magda

  Wow, ogromnie się cieszę, że nareszcie coś takiego pojawi się w sprzedaży, a także gratuluję! :))

  • Reply Roksana Środa

   Bardzo dziękuję ! Jestem przekonana, że będzie przydatny 🙂

 • Reply Karolina

  Gdzie mogę go kupić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × four =