DARMOWY E-BOOK Z PRZEPISAMI NA ŚWIĘTA

Wigilia już za 10 dni, a to idealny moment na przygotowanie pierników, jagielnika, pasztetu i innych (zdrowych) smakołyków !

Przygotowałam dla Was mini e-booka, w którym znajdziecie kilkanaście moich ulubionych przepisów – z powodzeniem mogą trafić na Świąteczny stół oraz mały poradnik na temat tego, jak jeść podczas świąt. Chciałam Wam go podarować już wczoraj, ale niestety… Facebook nie dał rady, tyle Was było !

Zanim przejdziemy do e-booka to chciałam Wam tylko przypomnieć, że już 20-go grudnia widzimy się na darmowym webinarze „jak nie przytyć w czasie Świąt”. Zapraszam Was serdecznie ! Poza moim „wykładem”, liczę też na Waszą dyskusję, a dodatkowo – będę miała dla Was małą niespodziankę.

Kliknij w ten link, żeby się zapisać 

No i jeszcze jedno! Żebyście mogli na poważnie przysiąść do Świątecznych wypieków, przygotowałam dla Was specjalny, świąteczny rabat na wszystkie moje e-booki. Na hasło: wiemcojem, naliczy się 10% zniżka. Możecie skorzystać i kupić e-booka z przepisami albo przygotować się już na nowy rok i uzbroić w ebooki dotyczące zdrowego odchudzania.

PRZEJDŹ DO SKLEPU  

Uf… Ogłoszenia parafialne za nami, wiec możemy przejść do najważniejszej części tego wpisu. Świątecznego mini e-booka możesz pobrać, klikając w poniższy link. Pamiętaj, żeby oznaczać mnie na zdjęcia przygotowanych potraw. Z chęcią do Was zajrzę !  🙂

POBIERZ E-BOOKA

About The Author: Roksana

Studentka dietetyki, z zamiłowaniem do blogowania, fotografii i mody. Uwielbia podróże. Kiedyś poleci do NY i przebiegnie wzdłuż rzeki Hudson - jedno z wielu marzeń. Wszystko co robi, robi na 200%, wkładając w to całe serducho. Mam nadzieję, że to zauważycie :)

Comments

20 − 18 =

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen − 2 =