ZMIANY W MOIM SKLEPIE… SPODOBA CI SIĘ !

Właśnie wprowadziłam zmiany w sklepie, o których Wam wspominałam ! W związku z tym, stwierdziłam, że przy okazji napiszę też posta, bo bardzo często jest tak, że ktoś zagląda na bloga i czyta wpisy, a nie wie co dzieje się w sklepie (jeśli w ogóle o nim wie) i dostaje prywatne wiadomości o to, na jakiej zasadzie rozpisuję plany.

Przede wszystkim, wprowadziłam nowe możliwości współpracy. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, że nie każdy może lub chce podjąć ze mną miesięczną współpracę, w której wysyłacie mi raporty i mamy ze sobą stały kontakt. Nie każdy ma czas na to, żeby co tydzień wypełniać raport, a dietę chce przestrzegać samodzielnie. W takiej sytuacji opłata miesiąca współpracy po prostu się nie opłacała. Dlatego, wprowadziłam możliwość zamówienia jednorazowego planu dietetycznego na tydzień lub dwa.

Poza tym, nadal istnieje ta możliwość miesięcznej współpracy (do której zachęcam wszystkich, którzy potrzebują motywacji i ciągłego wglądu do diety, a wiedzą, że sami sobie nie poradzą), 3-miesięcznej oraz współpracy dla par (to również świetna forma motywacji). Zmieniłam całą stronę zamów dietę (klik), która teraz bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że dla Was również będzie przejrzysta i estetyczna 🙂 Tam wszystko bardzo dokładnie opisałam, więc zapraszam do zajrzenia.

I jeszcze jedna super wiadomość… Wiele osób dopytywało o możliwość zamówienia planu dla bliskiej osoby na Święta. Dlatego, przygotowałam bony prezentowe, które możecie kupić i podarować bliskiej osobie, a ta wykorzysta go na dietę, plannery lub sprzęt, który już niedługo pojawi się w sklepie… 🙂 Wydaje mi się, że to super sposób na rozpoczęcie zdrowego odżywiania – od tego magicznego, Nowego Roku.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Na koniec, chciałabym Was prosić o udostępnienie tego wpisu na swoim profilu na Fb lub innych SM – wystarczy, że klikniecie poniżej jedną z ikonek „share” albo po prostu udostępnicie z mojej strony na Facebooku. To dla mnie bardzo ważne ! Tym bardziej, że szykuję dla Was Świąteczny konkurs 🙂

About The Author: Roksana

Studentka dietetyki, z zamiłowaniem do blogowania, fotografii i mody. Uwielbia podróże. Kiedyś poleci do NY i przebiegnie wzdłuż rzeki Hudson - jedno z wielu marzeń. Wszystko co robi, robi na 200%, wkładając w to całe serducho. Mam nadzieję, że to zauważycie :)

Comments

2 × five =

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 − 13 =