ZDROWY JADŁOSPIS WEGETARIAŃSKI – 1750 KCAL

Dawno nie było tutaj żadnego jadłospisu, najwyższa pora to nadrobić ! Publikowałam już tygodniowe plany o różnej kaloryczności, bez glutenu, bez nabiału, ale jeszcze nigdy nie było wersji wegetariańskiej. Mam nadzieję, że chętnie z niego skorzystacie – jeśli nie z całego to przynajmniej z poszczególnych potraw. Jeśli spodoba Wam się taki rodzaj jadłospisu to następnym razem z chęcią przygotuję dietę wegańską ! 🙂

Ten jadłospis dostarczy Wam około 1750 kcal, 110g białka, 60g tłuszczów i 200g węglowodanów. W każdym posiłku określona jest ilość kcal, więc bez problemów możecie  wliczyć każdy z nich do swojego jadłospisu. Pamiętajcie tylko, że to przykład ! W tych jadłospisach nie mogę wziąć pod uwagę Waszych indywidualnych potrzeb, preferencji czy szczególnych dolegliwości. Dieta wegetariańska nie będzie też dobra dla każdego – dlatego, gdybyście mieli jakiekolwiek wątpliwości czy możecie ją zastosować, dajcie znać w komentarzu i zaraz rozwieję Wasze wątpliwości.

Przypominam, że indywidualnie dobrany plan dietetyczny możecie zamówić TUTAJ. Zawsze biorę pod uwagę wszystkie preferencje, ulubione potrawy, dolegliwości, nietolerancje pokarmowe… Jadłospis układam tak, aby jego przestrzeganie było czystą przyjemnością.

Zostawiam Wam nowy, wegetariański jadłospis i czekam na opinie ! 🙂

POBIERZ

About The Author: Roksana

Studentka dietetyki, z zamiłowaniem do blogowania, fotografii i mody. Uwielbia podróże. Kiedyś poleci do NY i przebiegnie wzdłuż rzeki Hudson - jedno z wielu marzeń. Wszystko co robi, robi na 200%, wkładając w to całe serducho. Mam nadzieję, że to zauważycie :)

Comments

fifteen − six =

  • Reply zaneta

    Super jadłospis 🙂 to może ja się zgłoszę z pytaniem: jakie są przeciwskazania do stosowania diety wege?

    • Reply Roksana Środa

      Np. problemy z tarczycą, hashimoto, gdzie zaleca się ograniczyć rośliny strączkowe i nabiał, ale jednocześnie trzeba zapewnić odpowiednią podać białka, kwasów omega-3 (tłuste ryby), jodu (głównie ryby). Generalnie, uważałabym przy niektórych zaburzeniach hormonalnych, bo można sobie zaszkodzić 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one + ten =