WESOŁYCH ŚWIĄT !

Dzisiaj zorientowałam się, że tak na prawdę, jeszcze nigdzie nie składałam Wam życzeń. Robię to zawsze, więc i tym razem nie mogłabym pominąć takiego wpisu.

Moi drodzy ! Jedyne czego Wam życzę to spokoju. Spędźcie te Święta dokładnie tak, jak chcecie. Nie ulegajcie przymusowym tradycjom czy nastrojom innych domowników. Nie przejmujcie się w tym dniu (za bardzo…) dietą i zjedzcie ten kawałek ciasta albo dwa i nie róbcie sobie wyrzutów sumienia przez kolejny tydzień. Jeśli macie ochotę to pójdźcie na trening (każdy potrzebuje chwili dla siebie, nawet podczas Świąt), spacer czy przejażdżkę rowerem. A przy okazji, sprawcie też przyjemność bliskim. Nie zawsze mamy możliwość spędzania tego czasu razem. Nie mówiąc już o wspólnych posiłkach. Niech to będzie ten dzień – dzisiaj !

Bądźcie szczęśliwi, po prostu. Bez trosk, zmartwień, wyrzutów i kłótni. Dużo uśmiechu !

About The Author: Roksana

Studentka dietetyki, z zamiłowaniem do blogowania, fotografii i mody. Uwielbia podróże. Kiedyś poleci do NY i przebiegnie wzdłuż rzeki Hudson - jedno z wielu marzeń. Wszystko co robi, robi na 200%, wkładając w to całe serducho. Mam nadzieję, że to zauważycie :)

Comments

15 − 11 =

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three + thirteen =