TRENING Z JACKIEM BILCZYŃSKIM | PYTANIE NA ŚNIADANIE

pyt

legginsy – Cardio Bunny

t-shirt – H&M Sport

Buty – Adidas

Gdybym miesiąc temu usłyszała od kogoś, że będę miała okazję wziąć udział w takim programie (a właściwie, w jakimkolwiek programie), wyśmiałabym go. Serio.  Ja ?! Obok tych wszystkich znanych osób, które na co dzień oglądam po drugiej stronie ekranu ?! Nie ma mowy ! A jednak… Kolejny dowód na to, że marzenia się spełniają. Czasami też te, o których nawet nie śmiemy marzyć ! 🙂

Wiem, że spore grono Was ominęło ten odcinek i prosiłyście o link. Poniżej znajdziecie odnośnik do treningu

TRENING ZNAJDZIESZ TUTAJ

Tematem miały być ćwiczenia na mięśnie brzucha. Ale doskonale wiecie, że podstawową rolę spełnia tutaj dieta, a brzuch pracuje praktycznie przy wszystkich ćwiczeniach wielostawowych. Mięśnie, mniej lub bardziej rozbudowane, ma każdy. Tylko, żeby je odsłonić trzeba spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Dlatego też, skupiliśmy się na treningu interwałowym, który w tej sytuacji sprawdza się zawsze najlepiej.

Razem z Jackiem, przedstawiliśmy przykładową rozgrzewkę oraz 3 ćwiczenia połączone w obwód. Zrób go kilka razy, najlepiej minimum 4 i uwierz mi – zmęczysz się ! To też fajna odmiana na interwały po treningu siłowym, zamiast standardowego biegu na bieżni. Ja jutro ten zestaw wrzucę, jako poranny rozruch przed śniadaniem !

PS. Strasznie się stresowałam, nie ma co ukrywać… I pewnie było też to widać 🙂 Ale jednocześnie, dla mnie to ogromne wyróżnienie i frajda, że mogłam tam być. Dajcie znać czy oglądaliście i jak było. Po wszystkim, kiedy emocje opadły, mogę powiedzieć, że to świetne przeżycie i mam nadzieję, że nie ostatnie !

About The Author: Roksana

Studentka dietetyki, z zamiłowaniem do blogowania, fotografii i mody. Uwielbia podróże. Kiedyś poleci do NY i przebiegnie wzdłuż rzeki Hudson - jedno z wielu marzeń. Wszystko co robi, robi na 200%, wkładając w to całe serducho. Mam nadzieję, że to zauważycie :)

Comments

20 − 2 =

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eight − 3 =