PROJEKT ZDROWIE – JUŻ DOSTĘPNY !

all

Przychodzę do Was dzisiaj tylko z jedną, ale jak ważną, informacją ! Na reszcie doczekałam się momentu, kiedy mogę to powiedzieć – mój poradnik już od jutra sprzedaży ! Przygotowań, poprawek i zmian nie było końca, ale nareszcie mam przed sobą ostateczną wersję. Nawet nie wyobrażacie sobie, jak bardzo się cieszę. To mega uczucie mieć w rękach własny projekt, nad którym tak długo się pracowało ! Dziewczyny spoza Polski na pewno będą zadowolone z takiej wersji, bo również otrzymają go w ciągu 24 godzin. Przy okazji, dziękuję za wszystkie wiadomości, które już dostałam. To na prawdę bardzo, bardzo miłe ! Czekam na wszystkie Wasze opinie ! 🙂

Więcej na temat książki możecie poczytać TUTAJ i TUTAJ.

PS. Publikując zdjęcie, na którym będzie poradnik, proszę oznaczcie je następującymi tagami: #ProjektZdrowiexMajlaa oraz @majlaa_. Dzięki temu z łatwością będę mogła dotrzeć do wszystkich Waszych publikacji.

ZAMÓW 

About The Author: Roksana

Studentka dietetyki, z zamiłowaniem do blogowania, fotografii i mody. Uwielbia podróże. Kiedyś poleci do NY i przebiegnie wzdłuż rzeki Hudson - jedno z wielu marzeń. Wszystko co robi, robi na 200%, wkładając w to całe serducho. Mam nadzieję, że to zauważycie :)

Comments

2 × four =

  • Reply Agnieszka

    Hej czy mozna jeszcze kupic Twojego ebooka??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − 11 =