ORGANIZER STAY FIT COLLECTION – MÓJ PIERWSZY AUTORSKI PROJEKT

DSC_2985

Pamiętacie mój wpis o planowaniu jadłospisu i treningów? Wiem, że wiele osób pobrało kartki do druki (strasznie się cieszę!) i sama też wysyłałam je mailowo, bo były jakieś problemy z pobraniem… Poszłam o krok dalej i zaprojektowałam drugą wersję, tym razem pełnego już organizera.Doszłam do wniosku, że takie drukowanie i spinanie pojedynczych kartek może być uciążliwe, a wszystkie osoby, które szukałyby takiego dziennika, najpewniej wybrałyby się po prostu do sklepu. Dlatego wzięłam się do roboty. Projekt już gotowy i czeka na druk!

Skąd ten pomysł ?

Chyba Was nie zaskoczę, jeśli powiem, że z życia? Sama szukałam idealnego organizera, w którym miałabym miejsce na rozpisanie jadłospisu i treningów. A do tego, gdyby było jeszcze miejsce na jakieś drobne notatki i zaplanowanie dnia, byłoby super! Oczywiście nigdzie takiego nie znalazłam, więc zrobiłam go sama. Najpierw drukowałam i bindowałam, a później zdecydowałam się powierzyć to zadanie drukarni.

DSC_2994

DSC_2996

Co znajdziecie w środku ?

Na samym początku oczywiście kalendarz. W tym przypadku zrobiłam miesięczny, który wydrukowany będzie podwójnie. Czyli, tak na prawdę, w jednym miejscu macie rozpisane dwa miesiące. Wygląda, jak klasyczny kalendarz, zobaczcie na poniższych zdjęciach. To też fajne miejsce na zaznaczanie udanych i zawalonych dni w diecie. Wszystko klarowne i skupione w jednym miejscu.

DSC_2986

Tabelkę do zaplanowania tygodniowego jadłospisu i treningów. Zrobiłam to wszystkie na dwóch stronach. Nie chciałam rozciągać jadłospisu na siedem stron, bo wydaje mi się, że tak jest wszystko o wiele bardziej przejrzyste i łatwiejsze do ogarnięcie. W jednym miejscu mamy podsumowanie całego tygodnia. Do tego oczywiście miejsce, w którym możecie zapisać listę zakupów (bez niej nawet nie wychodźcie z domu!) i jakieś drobne notatki.

DSC_2988

Kolejne strony zawierają klasyczną, godzinową rozpiskę do zaplanowania całego dnia. Ważne sprawy, notatki, priorytety… Każdy znajdzie coś, z czego będzie korzystać. Na jednej ze stron jest też rysunek kilku szklanek, które służą do zakreślania ilości wypitych płynów. Wiele osób nie pamięta o piciu wody, a takie coś może być bardzo przydatne. Wiem po sobie, że takie rzeczy są mocno przydatne w szlifowaniu nawyków.

DSC_2991

DSC_2990

DSC_2992

Na końcu znajdziecie też kilka stron klasycznego notatnika. Możecie go poświęcić na sprawy związane ze swoją dietą i zapisywać na przykład okresowe pomiary. Albo po prostu notować tam jakieś ważniejsze sprawy lub zrobić z niego brudnopis.

DSC_2995

Całość przeznaczona jest na siedem tygodni, ale myślę też na przygotowanie wersji dwu- i trzymiesięcznej. No i najważniejsze… Nie ma w nim żadnych dat, wszystko wpisujecie sami! Dlatego, możecie zacząć planować w dowolnym momencie. Wszystkie informacje dotyczące tego organizera będę wrzucała na Instagrama, więc gdybyście byli zainteresowani zajrzyjcie – KLIK. Wszystkie pytania można też zadawać pod postem albo mailowo.

About The Author: Roksana

Studentka dietetyki, z zamiłowaniem do blogowania, fotografii i mody. Uwielbia podróże. Kiedyś poleci do NY i przebiegnie wzdłuż rzeki Hudson - jedno z wielu marzeń. Wszystko co robi, robi na 200%, wkładając w to całe serducho. Mam nadzieję, że to zauważycie :)

Comments

eight + two =

 • Reply Saphira Trancy

  Nie mogę się doczekać kiedy wpadnie w moje łapki ♥ Jest prześlicznie zrobiony i idealny! 🙂 Naprawdę, podziwiam ludzi, którzy robią takie rzeczy! 🙂

 • Reply muszka

  Fajny notes:)

 • Reply Julia

  Czy wysłałabyś mi ten organizery na maila ?

  • Reply Roksana

   Kochana, organizer można jedynie kupić 🙂

 • Reply Julia

  A gdzie ? 🙂

  • Reply Roksana

   Napisz na mojego maila 🙂

 • Reply Basia

  Ile kosztuje taki organizer? 😉

  • Reply Roksana

   35zł, wysyłka gratis 🙂

 • Reply ines

  Myślę, że tworząc ten organizer w dużej mierze posłużyłaś się dziennikiem fitness oraz dietą bebio Ewy Chodakowskiej. Rozpiska dni tygodni, lista zakupów czy nawet narysowane szklanki wody do zaznaczenia są ujęte w wymienionych elementach. Czy mam rację? Pozdrawiam

  • Reply Roksana

   Nie bardzo, bo nigdy nie korzystałam z diet Ewy ani nie widziałam tego dziennika… 😉 Projekt stworzyłam pod siebie tak, aby mi się z niego dobrze korzystało. Pozdrawiam

 • Reply Kamila

  On jest na rok ? 🙂 Pozdrawiam. 🙂

  • Reply Roksana

   na 7 tygodni bez dat, więc można zacząć planować w dowolnym momencie 🙂

 • Reply Aniaa

  Czy jest on jeszcze do kupienia ?

  • Reply Roksana

   Niestety nie… Przynajmniej na ten moment 🙂

   • Reply Aniaa

    Szkoda bardzo wpadł w mój gust, coś takiego mi potrzebba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twenty + 15 =