MOJE TOP 7 WŚRÓD TRENINGÓW NA YOU TUBE – POŚLADKI

Pokochałam siłownię i jestem jej ogromną zwolenniczką. Według mnie, jeśli chcesz popracować nad ciałem czy zmienić proporcje sylwetki to ciężary sprawdzą się najlepiej. Ale mam też świadomość, że nie każdy ma możliwość wyjścia na siłownię albo ma, ale po prostu nie chce. Doskonale pamiętam, jak te początki wyglądały u mnie. Uwierzcie mi, że nie leciałam na trening z wielką ochotą. Początkowo wolałam ćwiczyć w domu, ale nie uzyskałam efektów takich, jak bym chciała. Głównie przez to, że nie miałam wystarczającej motywacji do samodzielnych ćwiczeń, ale myślę, że ten rodzaj treningu też miał duże znaczenie.

Jakby nie było, wiem że znaczna część z Was woli ćwiczyć w domu (albo planuje… Mam nadzieję, że jesteście  bliżej realizacji, niż dalej), więc wychodzę naprzeciw ! Nie mam swoich programów treningowych. Nie nagrywam i w najbliższym czasie nie planuję, ale mam kilka świetnych treningów, które są dostępne na YT. Jest ich całe mnóstwo, ale ja wybrałam te, które wydają mi się najlepsze i na prawdę mogą przynieść efekty. Jak jeszcze ćwiczyłam w domu to wybranie odpowiednich filmów zajmowało mi tyle czasu, że później już traciłam ochotę na trening. Łapcie ode mnie gotowca !

#1

#2

#3

#4

_________________________

Sama również wykonuję wiele z tych ćwiczeń na siłowni. Z tym, że mam dodatkowe obciążenie pod postacią gum, handli czy sztangi. Wy też możecie zrobić sobie dodatkowe obciążenie bez profesjonalnego sprzętu. Wystarczy użyć to, co macie pod ręką – butelki z wodą, puszki, krzesło, itp. Od tego nie urosną Wam mięśnie, ale na pewno lepiej wpłyniecie na ciało. Efekty będą szybsze i zdecydowanie lepsze.

_________________________

#5

#6

#7

Poniżej jeszcze wrzucam odnośniki do pozostałych zestawień, które kiedyś przegotowałam, abyście mieli wszystko pod ręką. Teraz tylko włączyć i ćwiczyć ! Początkującym polecam zestawić 2-3 krótsze treningi lub wykonać 1 długi. Zaawansowani mogą robić wszystkie po kolei, aż poczujecie, że nie dacie rady więcej. Nie pomylcie tylko zmęczenia z lenistwem !

Treningi na nogi

Treningi na brzuch

Treningi na górne partie ciała

Treningi cardio

Wy ćwiczycie w domu czy na siłowni ? Może macie jakieś swoje ulubione treningi / ćwiczenia, którymi możecie podzielić się z pozostałymi czytelniczkami ? Ja lecę właśnie na trening i przy okazji, przypominam jeszcze o wczorajszym, treningowym poście !

About The Author: Roksana

Studentka dietetyki, z zamiłowaniem do blogowania, fotografii i mody. Uwielbia podróże. Kiedyś poleci do NY i przebiegnie wzdłuż rzeki Hudson - jedno z wielu marzeń. Wszystko co robi, robi na 200%, wkładając w to całe serducho. Mam nadzieję, że to zauważycie :)

Comments

12 − one =

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − fifteen =