LAST MONTH

 

IMG_1567

I znów kolejny miesiąc za nami. Chyba nie przesadzę zbytnio, jeśli powiem, że to jedne z najbardziej intensywnych tygodni od początku roku. Kilkanaście egzaminów za mną, dopracowywanie szczegółów i otwarcie sklepu też, a nawet pierwsze wczasy. Tygodniowy wypoczynek był mi bardzo potrzebny. Teraz dwa tygodnie codziennych obowiązków, pracy i kolejny wyjazd! Ale na razie nie zdradzam gdzie 🙂

A jak Wam minął ten miesiąc ?

PicMonkey Collage

1, 2, 4 – znowu w podróży, czyli to, co lubię najbardziej! W drodze do Rabki  |  3 – ulubione miejsce pod Krakowem, czyli Chochołowy Dwór. Sałatka, którą na pewno zrobię w domu!

IMG_1517

Gdzieś nad Francją. Rewelacyjny widok z samolotowego okna!

PicMonkey Collage3

IMG_1790

Malutka wysepka La Graciosa. Biały piasek, krystalicznie czysta woda i nic wokół. Czułam się trochę, jak na końcu świata, ale było pięknie!

IMG_1812

Na wakacjach zaczęłam czytać kilka książek, między innymi tą na powyższym zdjęciu. Wśród wszystkich zachwytów nad nią myślałam, że będzie ekstra. Niestety, nie zachwyciła mnie…

IMG_1510

PicMonkey Collage2

1. Ulubione śniadanie, czyli jogurt naturalny z płatkami owsianymi i owocami  |  2. Uzależniona od soku marchewkowego!

IMG_1590

I ostatnie zdjęcie zrobione w czasie spaceru wzdłuż Oceanu. PS. Dajcie znać czy w ogóle lubicie tego typu wpisy ! 🙂

About The Author: Roksana

Studentka dietetyki, z zamiłowaniem do blogowania, fotografii i mody. Uwielbia podróże. Kiedyś poleci do NY i przebiegnie wzdłuż rzeki Hudson - jedno z wielu marzeń. Wszystko co robi, robi na 200%, wkładając w to całe serducho. Mam nadzieję, że to zauważycie :)

Comments

18 + 20 =

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − eighteen =