PAKIET MIESIĘCZNY DLA PAR

Pakiet miesięczny dla par zawiera analizę sposobu żywienia oraz stanu zdrowia, ustalenie preferencji żywieniowych obu osób, plan żywieniowy podzielony na 2 jadłospisy tygodniowe, opiekę mailową dietetyka przez 30 dni, konsultacje online. Jadłospisy przygotowane dla pary są różne (każda osoba ma inne zapotrzebowanie na energię i makroskładniki), ale w możliwie najwyższym stopniu podobne jeśli chodzi o potrawy i używane produkty spożywcze. / Nie wszystkie pary będą mogły skorzystać z tego pakietu (przy dużych rozbieżnościach w zapotrzebowaniu energetycznym, różnych jednostkach chorobowych i preferencjach żywieniowych nie jest to możliwe) – zachęcam do wcześniejszego kontaktu i konsultacji. 

Pakiet obejmuje:

  • Indywidualnie dopasowany plan dietetyczny
  • Możliwość wyboru rodzaju diety (szczegóły w formularzu)
  • Możliwość wprowadzenia własnych produktów / potraw do diety (jeśli jest coś, bez czego nie wyobrażasz sobie swojej diety, poinformuj mnie o tym, a ja dodam te produkty do Twojego planu dietetycznego)
  • Konsultacje co tydzień lub dwa – w zależności od przypadku
  • Indywidualnie dopasowana suplementacja
  • Analiza wyników badań
  • Stały kontakt
  • Monitorowanie postępów na podstawie raportu
  • NOWOŚĆ – dostęp do planu dietetycznego i zaleceń w darmowej aplikacji mobilnej (dostępnej na system Android oraz iOS).

Po dokonaniu zakupu, pobierz formularz dostępny poniżej, wypełnij go i wyślij na mój adres mailowy (podany poniżej) wraz ze zdjęciami (przód, bok, tył) oraz potwierdzeniem przelewu ! W przypadku współpracy z parą, KAŻDA OSOBA musi wypełnić swój formularz.

Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania / wątpliwości, napisz do mnie na maila: wspolpraca.majlaa@gmail.com

POBIERZ FORMULARZ 

 

 


PRZYKŁAD


Na poniższych zdjęciach możesz zobaczyć, jak wygląda plan dietetyczny (opcja z pełnym jadłospisem). Jednak, pamiętaj, że to tylko przykład. Rodzaj posiłków, ilość kalorii i makroskładników, ilość posiłków i inne elementy diety dobierane są INDYWIDUALNIE do preferencji, stanu zdrowia i potrzeb pacjenta. 

Uwaga! 
– Nie współpracuję z weganami 
– Nie przygotowuję sportowców pod zawody (w tym również fitness)
– Nie uwzględniam zwrotów należności na czyjeś życzenie
– Mam prawo zrezygnować z naszej współpracy, jeśli zauważę, że wielokrotnie nie przestrzegasz planu, nie przestrzegasz moich zaleceń lub modyfikujesz go bez mojej wiedzy i zgody.
– Nie współpracuję z osobami z poważnymi, NIELECZONYMI zaburzeniami zdrowotnymi.

380,00 zł